Drukuj

Autorzy

Koncepcja niniejszej platformy została przygotowana przez zespół ekspertów firmy doradczej HRK S.A. Joanna Kotzian, Lidia Pijawska i Hanna Kopeć z HRK są także autorkami przeglądarki narzędzi wspierających godzenie ról, testu badającego work-life balance, słownika pojęć, artykułów poradniczych adresowanych do pracodawców i pracowników oraz sekcji Chcesz wiedzieć więcej, zawierającej prezentację dodatkowych źródeł informacji na temat godzenia ról.

Autorem tekstów z obszaru prawa pracy jest Łukasz Prasołek, natomiast autorką ekspertyzy, w oparciu o którą przygotowany został przegląd badań – dr Cecylia Sadowska-Snarska.

Sprawdź swój work-life balance

Poleć znajomemu

logo_ue.jpg

Niniejsza strona internetowa jest wspierana w ramach Programu Unii Europejskiej "Prawa, Równość i Obywatelstwo", w projekcie pn. "Rodzina i praca – to się opłaca!". Wyłączną odpowiedzialność za treść niniejszej strony ponosi autor. Komisja Europejska nie odpowiada za skutki związane z użyciem informacji zawartych na stronie. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej niekoniecznie odzwierciedlają stanowisko lub opinię Komisji Europejskiej.

logo-rip-stopka.jpg

Wykonanie Hostlab